POKOJE

Przygotowaliśmy 70 designerskich pokoi o takiej rozpiętości funkcji i miejsc noclegowych, byś za każdym razem, gdy do nas trafisz, mógł spełniać swoje marzenie o wygodnym, relaksującym pobycie.

POKÓJ
TYPU STANDARD​

Elegancki pokój z dużym, wygodnym łóżkiem, roletami w oknach, pojemną szafą i ergonomicznym stanowiskiem do pracy oraz klimatyzacją. W moduł wbudowana jest funkcjonalna łazienka z prysznicem, wyposażona w suszarkę, ręczniki. W tym standardzie oferujemy pokoje 1- i 2- osobowe.

POKÓJ
TYPU SUPERIOR

Przytulny pokój dla pary z opcją dostawki dla dziecka w którym znajduje się klimatyzacja. Solidne duże łoże małżeńskie umożliwi upragnioną w podróży regenerację, aranżacja wnętrza uprzyjemni wypoczynek, a układ pokoju z podziałem na strefy zapewni intymność i wygodę. Pełna infrastruktura łazienkowa (ręczniki, suszarka, kosmetyki) w jednym miejscu ułatwią Ci organizację wieczora i poranka, byś zaznał warunków pełnych swobody, jak u siebie w domu. W tym standardzie proponujemy pokoje 2-, 3-osobowe.

POKÓJ
TYPU DELUX

Pokój o podwyższonym standardzie urządzenia i wykończenia, wyjątkowo wygodne meble do pracy i wypoczynku, przestronne, a przy tym przytulne wnętrze, wielopunktowo doświetlone, wyciszone, z łazienką i niezbędnymi akcesoriami oraz klimatyzacją. W tym standardzie proponujemy pokoje 2-, 3-osobowe.

APARTAMENT

Ekskluzywny apartament dwupokojowy, w pełni wyposażoną łazienką i z otwartą usprzętowioną kuchnią oraz klimatyzacją. Wydzielona strefa wypoczynkowa sprzyja wspólnemu spędzaniu czasu, funkcjonalnie zaaranżowana przestrzeń pozwala pogodzić różne potrzeby użytkowników, zapewni relaks i regenerujący sen. Apartament przewidziany jest dla 4 osób.